اخبار تکنولوژی

تولید ماشین آلات صنعتی

تولید ماشین آلات صنعتی

تولید ماشین آلات صنعتی

تولید ماشین آلات صنعتی یکی از بزرگترین و رقابتی ترین بخش های اقتصاد تولیدی در دنیا است.
بازارهای پیشرو برای صادرات ماشین آلات ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، چین ، آلمان و استرالیا ، ژاپن هستند. بریتانیا ، برزیل ، سنگاپور از 10 بازار صادراتی برتر در رده های بعدی قرار دارند.
در میان طیف گسترده ای از ماشین آلات تولید شده در ایالات متحده ، ماشین آلات ساختمانی ، تجهیزات موتور ، کنترل فرآیندهای صنعتی ، تجهیزات کشاورزی ، و مجموعه توربین ها و ژنراتورهای توربین منجر به صادرات ایالات متحده در سال 2018 شد.
صنایع ماشین آلات بسیاری از صنایع تولیدی و خدماتی دیگر فناوری ضروری و بسیار پیشرفته ای را ارائه می دهند. کنترل فرآیندهای صنعتی و سایر فن آوری های اتوماسیون ، کاربران نهایی را قادر می سازد تا بهره وری تجهیزات خود را به حداکثر برسانند. فروش انواع ماشین آلات با انواع خدمات پر ارزش و همچنین معماری ، مهندسی و لجستیک نیز همراه است.
ده ها هزار شرکت در دنیا ماشین آلات تولید می کنند. اکثریت این تولید کنندگان شرکت های کوچک و متوسط ​ هستند ، اما همچنین بسیاری از شرکت های بزرگ ، دولتی و مارک های نمادین نیز وجود دارند که در مقیاس جهانی تجارت می کنند.
نیروی انسانی زیادی در بخش تولید ماشین آلات شاغل هستند. دسته بندی های شغلی پیشرو شامل مونتاژ کننده های ، ماشین سازان ، جوشکارها ، سازندگان ابزارهای برقی و مهندسین مکانیک و سایر موارد هستند. تولید ماشین آلات صنعتی همچنین از مشاغل میلیون ها انسان دیگر در انواع صنایع تولیدی و خدماتی پشتیبانی می کند.

تولید ماشین آلات

زیرمجموعه های صنعت :

ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی : تجهیزات مورد استفاده برای رشد ، پردازش ، بسته بندی ، حمل و نقل و توزیع مواد غذایی و نوشیدنی.
ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و مواد غذایی شامل تجهیزات کشاورزی ، ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی ، تجهیزات برودتی تجاری و صنعتی و تجهیزات خدمات تجاری است.
هوا فضا: ماشین آلات موجود در این زیر مجموعه شامل تجهیزات انتقال مواد ، تجهیزات جوشکاری و فناوری کنترل فرآیند است.
وسایل نقلیه اتومبیل: ماشین آلات خودرو و سیستم های مرتبط از جمله تجهیزات انتقال مواد ، تجهیزات جوشکاری این زیر مجموعه را تشکیل می دهند.
ساخت و ساز:تجهیزات ساختمانی و معدن و سیستم های مرتبط. این زیر مجموعه شامل تجهیزات خودران ، لوازم جانبی و اجزای سازنده در ساخت و ساز ، جنگلداری ، معدن و .. است. موتورهای دیزل خارج از جاده و فن آوری توان سیال نیز مؤلفه های مهم لوازم خارج از جاده هستند.
انرژی: ماشین آلات صنعتی تولید ، انتقال و توزیع برق و همچنین ماشین آلات مورد استفاده برای اکتشاف و تولید نفت و گاز. دسته های عمده شامل توربین ها ، تجهیزات انتقال نیرو و موتورهای احتراق داخلی (به جز بنزین اتومبیل و هواپیما) برای تجهیزات برقی و کاربردهای صنعتی است. همچنین شامل ماشین آلات میدان نفت و گاز می باشد.
معدن: ماشین های مورد استفاده برای معدنکاری و استخراج منابع طبیعی. اینها شامل ماشینهای معدنی و انتقال مواد ، پمپ ها ، موتورهای برقی و توان سیال است.
همانطور که مشاهده نمودید تولید ماشین آلات صنعتی در جهت پیشرفت و پیشبرد تمامی زیر مجموعه های صنعت موثر میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.